Після блокування «Старлінків» російські сили почали масово використовувати супутникові термінали «Спирит-030». Про це повідомив фахівець із систем радіоелектронної боротьби та зв’язку, радник міністра оборони Сергій Бескрестнов (Флеш) у джерелі.

«Після того, як ми позбавили ворога “Старлінка”, питання супутникового зв’язку стало для росіян надзвичайно актуальним», – наголосив він.

Нові термінали на фронті

Раніше окупанти покладалися на термінали з антенами до 90 см у діаметрі. Таке обладнання легко виявляти й знищувати.

Тепер на передову надходять переносні «Спирит-030». Вони працюють із геостаціонарним супутником зв’язку. Антени тут менші – лише 30 см.

«Фактично це той самий термінал супутникового інтернету, але переносний», – пояснив Флеш.

Пілоти 414-ї бригади СБС уже виявили й знищили перший такий пристрій. Експерт закликав усіх пілотів уважно стежити за подібними цілями.

By Олександр Дихтярук

Привіт, я - Олександр, головний редактор інформаційного порталу t-v.te.ua, моє натхнення — відкривати нові знання й ділитися ними з іншими.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *