У Львові з суботи, 16 травня, зросте вартість проїзду в усьому громадському транспорті. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Тарифи залежатимуть від способу оплати:

  • транспортною карткою “ЛеоКарт” для студентів – 11,5 грн (зараз – 8,5 грн);
  • додатком або загальною “ЛеоКарт” – 23 грн (зараз – 17 грн);
  • банківською карткою чи телефоном з NFC – 26 грн (зараз – 20 грн);
  • готівкою – 30 грн (зараз – 25 грн).

Абонементи, штрафи та багаж

Студентський абонемент на всі види транспорту коштуватиме 575 грн (зараз – 450 грн), загальний – 1150 грн (зараз – 900 грн).

Штраф за безквитковий проїзд зросте з 400 грн до 520 грн.

Перевезення багажу безготівково обійдеться в 23 грн, готівкою – 30 грн.

Куплені раніше квитки залишаться дійсними.

У міськраді зазначили: торік у травні дизельне пальне коштувало близько 48 грн за літр, нині – понад 90 грн.

By Олександр Дихтярук

Привіт, я - Олександр, головний редактор інформаційного порталу t-v.te.ua, моє натхнення — відкривати нові знання й ділитися ними з іншими.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *