Російська атака 25 березня залишила без електроенергії Славутич – місто-супутник Чорнобильської АЕС. Голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник повідомив про це у Telegram.
“Після ранкової атаки Славутич тимчасово залишився без централізованого електропостачання. Без світла – близько 21 тисячі мешканців”, – йдеться в повідомленні.
Критична інфраструктура перейшла на резервні джерела. Соціальні заклади працюють від генераторів.
“Енергетики вже працюють, щоб якнайшвидше відновити електропостачання в кожній оселі”, – наголосив Калашник.
Зв’язок та інтернет у місті зберігаються.
Джерело повідомляє: атака знеструмила 150 тисяч абонентів у Чернігові та районі.
Масовані удари по енергетиці
Напередодні, в ніч проти 24 березня, Росія завдала комбінованої атаки на енергетичну інфраструктуру кількох регіонів. Шість областей частково без світла.
Ракети та дрони вдарили по Запоріжжю. Пошкоджено шість багатоквартирних будинків, два приватні, магазин, нежитлові споруди та промисловий об’єкт.
Повітряні сили зафіксували влучання шести ракет і 27 ударних БпЛА.
