Військовий у формі з квитком та написом Резерв+ на тлі 2025Військовий у формі з квитком та написом Резерв+ на тлі 2025

Українці з 18 років мають стати мобілізаційним резервом і проходити службу в західних областях. Таку позицію висловив комбат добровольчих батальйонів «Дніпро-1», полковник Юрій Береза.

Погляд на службу з 18 років

«У нас повинні у війську служити з 18 років і хлопці, і дівчата. Усі, хто хочуть обіймати державні посади, повинні зрозуміти: 18 років — у військо. Рік прослужили — далі пішли навчатися», — переконаний Береза. На його думку, насамперед має працювати система підготовки солдата.

Береза вважає несправедливим закликати до армії лише з 25 років. Найкраще військові навички здобуваються з 16 і 17 років, а в цей час молоді люди взагалі не знають, що таке однострій. Для виживання України треба почати мобілізацію з 18 років, пояснити її суть і забезпечити виконання: діти мають служити в Закарпатській, Львівській, Волинській та Рівненській областях на західному кордоні, де вже з 2022 року перебувають успішні полковники, офіцери та солдати. Саме там слід підготувати мобілізаційний резерв, вважає комбат.

Тим часом інші військові висловлюють різні думки щодо мобілізаційного віку. Один із них вважає, що знижувати його не потрібно, але слід повернути призов. Інший пропонує почати зниження хоча б до 21 року.

By Олександр Дихтярук

Привіт, я - Олександр, головний редактор інформаційного порталу t-v.te.ua, моє натхнення — відкривати нові знання й ділитися ними з іншими.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *