Переможниця 13-го сезону реаліті-шоу «Холостяк» Інна Бєлєнь нещодавно вперше стала мамою. З донькою вона вже повернулася додому й активно звикає до нового статусу.
Труднощі з грудним вигодовуванням
Новоспечена матуся відкрито поділилася першими викликами. «Боремося за ГВ. Хоча були вже думки перейти на суміш та не мучитися», — написала Інна у своєму Instagram.
Донька народилася з підвищеним рівнем білірубіну. Через це пологи пройшли з ускладненнями: зелені навколоплідні води, після чого малyку довелося покласти під лампу.
Щоб відновитися, дитині потрібно їсти кожні три години. Однак молока у матері поки недостатньо. Спроби обійтися без суміші вдома виявилися помилкою.
«Дитина народилась трохи зеленою (високий рівень білірубіну, зелені води, ми лежали в лампі). Їй треба кожні 3 години їсти, щоб відновитись, а у мене ще немає достатньо молока. Ми намагались без сумішші вдома і це була велика помилка! Тому груди кожні 2 години + за потребою потім трохи суміш», — пояснила блогерка.
