Український репер Потап і співачка Настя Каменських оприлюднили спільну заяву про розрив стосунків. Артисти, які 20 років творили дует, а згодом стали подружжям, поставили крапку в особистому житті.
Текст заяви
У повідомленні, опублікованому в соціальних мережах, сказано: «Рівно 20 років тому ми почали свій шлях як творчий дует, який з часом перетворився на щось більше. Але рано чи пізно все добігає кінця. Як не крути, але ми не пара. Дякуємо за вашу підтримку і любов протягом усіх цих років».
Подружжя просить шанувальників поставитися до рішення з розумінням і повагою. «Коментарів не буде», — додали вони.
Історія кохання
Потап і Настя Каменських одружилися у 2019 році. Спочатку вони співпрацювали в дуеті «Потап і Настя», де робочі відносини переросли в романтичні.
Минулого року Потап згадував: «Немає шлюбного контракту між нами. Ні. Ніхто не думає про це. Просто ми прості люди. Все по-простому, по-справжньому, як у всіх».
