Звернення народного депутата України Олексія Кайди

18 Гру 2013 / 09:45 | Переглядів: 2170

Кайда Олексій вибори

Брати і сестри українці! Кожен день і кожна ніч на Майдані - це кроки нашої боротьби. Боротьби за свої права, за свою волю, за справедливість. Зараз головне завдання - показати нашу незламність. Ми повинні пам'ятати, що великих перемог не можливо здобути без боротьби і великих зусиль. Янукович хотів підписання угоди з Москвою. І сьогодні нашою перемогою стало те, що українці не дали йому цього зробити. Завдяки мільйонам людей, які вийшли на майдани, вдалося не допустити підписання угоди про вступ до "Тайожного" союзу і повернення до кривавого совєцького минулого. Але наша боротьба продовжується! Я не знаю скільки ще вона триватиме, але пам'ятаймо: нашим предкам також було нелегко. Незалежність України полита їхньою кров'ю і жертовністю. У важкі часи визвольних змагань Степан Бандера казав, що найдієвіші ліки для скривдженої та знесиленої душі - це віра. Лише віра дає сили і наснаги до боротьби. І ми, українці, бандерівці, продовжуємо його боротьбу.

Я дякую кожному з Вас, хто своєю енергію і патріотизмом творить нову Україну. Ви - ті, що спорудили барикади духу. Я звертаюсь до кожного - не зневірюйтесь! Найважливіше нині - це наш дух, наша єдність і наша гідність. Нехай кожен, хто стоїть на Майдані, відчує плече друга і руку брата, нехай сміливо дивиться у вічі ворогові. Адже ми вийшли за правду і справедливість. Ми вийшли, бо вимагаємо звільнити всіх політв'язнів та покарати усіх звірів у погонах, які били беззахисних дітей та невинних людей. Ми вийшли, бо вимагаємо зміни системи влади та повного її перезавантаження. Нам не потрібна держава, в якій зміняться обличчя керівників і таблички в кабінетах чиновників. Поки не побачимо виконання наших вимог - ні кроку назад. Я закликаю кожного, кому небайдуже майбутнє країни, кожного, у кого є можливість, їхати на Київ. Бо зараз вирішується наша доля. Тиждень тому тут, у серці України, впав ідол Леніна, ката нашого народу. Я впевнений, що це символічно. Як і падіння Берлінської стіни означало кінець розділення Німеччини, так само і це падіння стало початком об'єднання української нації. І доказом цього є мільйони українців на майданах по всій державі. Адже ми - велика нація. Ми - нація, яка заслуговує бути господарем на своїй землі. Ми розпочали Революцію Гідності! І я впевнений, що разом ми переможемо! Слава Україні!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.