Депутати повернуть поїзди у Тернопіль

08 Лис 2013 / 16:45 | Переглядів: 4373

потяг вокзал

Фото: Іван Пшоняк

5 листопада 2013 року народні депутати України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда та Анатолій Вітів взяли участь у засіданні підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку. На зустрічі також були присутні директор Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Сергій Сєроштан та заступник Генерального директора "Укрзалізниці" Павло Чекалов. На засіданні підкомітету було розглянуто законодавчі ініціативи народних депутатів-свободівців про відновлення руху пасажирських потягів. Зокрема Олексій Кайда та Анатолій Вітів наголосили на тому, що протягом останнього часу було скасовано чимало потягів, що курсували через Тернопіль, Луцьк та інші міста західної України. Парламентарі зазначили, що задоволення потреб громадян під час транспортного обслуговування та їх думка має бути першочерговою при прийнятті таких рішень. Проте, за словами свободівців, керівництво уряду та "Укрзалізниця" не проводили жодних консультацій із громадськістю, а через ініціативи окремих посадовців тисячі українців не можуть вчасно дістатися на навчання чи роботу до столиці або просто відвідати один із туристичних центрів України. Народні депутати наголосили на необхідності відновлення курсування скасованих пасажирських потягів, адже, за їхніми словами, залізничний транспорт нині фактично залишається чи не єдиним доступним для людей засобом сполучення між великими містами. За результатами засідання було дано доручення заступнику Генерального директора "Укрзалізниці" до 5 грудня підготувати пропозиції щодо вирішення проблемних інфраструктурних питань та покращення галузі залізничного транспорту. Так, "Укрзалізниця" на дні підвищеного попиту вже призначила додатковий потяг № 269/ 219 сполученням Київ - Івано-Франківськ - Київ, а також включила додатковий вагон на потяг № 98 /97 Ковель-Київ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.