Олексій Кайда: Думка громади має бути першочерговим аргументом при ухваленні рішень

12 Лис 2013 / 16:24 | Переглядів: 2099

Кайда

12 листопада 2013 року розпочалося третє пленарне засідання 45 сесії Тернопільської облради. Участь у ньому взяв народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда. На засіданні під головуванням голови Тернопільської облради свободівця Василя Хомінця до перерви було розглянуто ряд важливих для соціально-економічного розвитку Тернопільщини питань. Депутати ухвалили програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2013 рік, господарські та інші питання життєдіяльності краю.

Олексій Кайда наголосив на відповідальності депутатів перед громадою та важливості їх представницьких повноважень. "Одним із стрижнів держави є місцеве самоврядування. А єдиним джерелом влади є народ. Депутати - це люди, які покликані виконувати волю народу. Саме тому всі наші рішення ми маємо звіряти з громадою. Думка людей має бути першочерговим аргументом при ухваленні будь-яких питань", - підкреслив свободівець.

Народний депутат також зазначив, що для здійснення визначених законом повноважень органи місцевого самоврядування мають бути забезпечені відповідними ресурсами. "Дохідну базу місцевих бюджетів вкрай потрібно підвищувати - це надасть більшу самостійність місцевим громадам. Саме тому я зареєстрував законопроект про внесення змін до бюджетного законодавства, в якому пропонується значну частку відрахувань, які надходять до держбюджету, залишати на місцях", - сказав Олексій Кайда. За словами парламентаря, впровадження цього законопроекту надасть можливість місцевим громадам спрямовувати більше коштів на доступність медичного обслуговування, соціальні, культурні, природоохоронні програми тощо.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.