Олексій Кайда провів прийом громадян у Тернополі

19 Лис 2013 / 12:52 | Переглядів: 2181

Кайла зустріч з громадянами

14 листопада 2013 року народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда провів прийом громадян у Тернополі. Під час зустрічі, що тривала впродовж кількох годин, до свободівця зі зверненнями та особистими питаннями прийшло більше 45-ти мешканців Тернополя та різних районів области.

Багато громадян звернулися з проблемами соціяльного характеру, за фінансовою допомогою на лікування та щодо працевлаштування. Непоодинокими були скарги людей на бездіяльність прокуратури та правоохоронних органів.

Зокрема до парламентаря знову звернулися працівники товариства "Текстерно" зі скаргою на незаконні дії керівника установи - Катерини Александрової. За словами Олексія Кайди, працівниці текстильного виробництва, відповідно до чинного законодавства, мають право на пенсію на пільгових умовах. "Проте очільниця установи видала жінкам недостовірні довідки про трудовий стаж, у яких не враховано оплачувані відпустки з догляду за дітьми до досягнення ними трирічного віку та дні перебування на лікуванні. У зв'язку з цим стаж роботи не відповідає вимогам законодавства щодо призначення пенсії на пільгових умовах", - зазначив народний депутат.

Також до парламентаря звернулися представники місцевої організації Української спілки ветеранів Афганістану щодо підтримки та допомоги у розв'язанні проблем.

За результатами прийому свободівець скерував низку депутатських звернень та запитів до профільних інстанцій щодо розв'язання питань, із якими звернулися мешканці міста та области.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.