Оголошення про конференцію

26 Січ 2024 / 15:53 | Автор: Тетяна Колеснік | Переглядів: 3096

конференція

30 січня 2024 року о 19.00 за адресою: м. Тернопіль, бульв Т. Шевченка, 19 відбудеться конференція Тернопільської обласної партійної організації політичної партії "Сила Людей". Порядок денний Конференції:

1. Про обрання Голови засідання та Секретаря засідання Конференції Тернопільської обласної партійної організації політичної партії "Сила Людей";
2. Про надання Голові засідання та Секретарю засідання повноваження підписати протокол Конференції Тернопільської обласної партійної організації політичної партії "Сила Людей";
3. Про внесення пропозиції щодо відкликання депутата Микулинецької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області VIII скликання Бенька Ігора Миколайовича за народною ініціативою Тернопільською обласною партійною організацією політичної партії "Сила Людей";
4. Про визначення уповноваженої особи для повідомлення Микулинецької селищної територіальної виборчої комісії Тернопільського району Тернопільської області, яка встановила результати місцевих виборів, про факт проведення Конференції Тернопільської обласної партійної організації політичної партії "Сила Людей" з наданням витягу з протоколу цієї Конференції із зазначенням у ньому передбачених законом відомостей.


Акредитація представників ЗМІ.
З метою забезпечення інформаційного супроводу заходів з оборони України в умовах збройної агресії російської федерації, донесення оперативної, правдивої та вичерпної інформації про воєнні злочини росії, Збройні Сили України проводять акредитацію представників національних та іноземних засобів масової інформації.
Для отримання відповідної електронної прескарти журналістам потрібнонадіслати на електронну адресу svitlanashchur@gmail.com:
1. Скан-копію паспорту (1-3 сторінки) або ID-картки; 2. Скан-копію посвідчення представника ЗМІ; 3. Лист керівника ЗМІ з клопотанням надати акредитацію; 4. Фотокартку у хорошій якості.
Після верифікації усіх даних, медіа-працівникам буде надано електронну версію прескарти для предʼявлення на вимогу військових та правоохоронних органів.
У разі порушення умов журналістської діяльності, розголошення конфіденційної інформації чи передачі карти іншим особам, журналістів може бути позбавлено акредитації без права її відновлення.

Editor

Тетяна Колеснік

Усі публікації автора →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.