Олексій Кайда вимагає в Азарова виділити кошти на нові автомобілі швидкої допомоги для Тернопільщини

20 Гру 2013 / 13:10 | Переглядів: 2754

швидка допомога автомобіль

Народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда звернувся до Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, міністрів охорони здоров'я та фінансів Раїси Богатирьової та Юрія Колобова щодо виділення коштів на поновлення парку транспортних засобів для надання екстреної медичної допомоги та придбання медичного обладнання для Тернопільської області. Про це йдеться у депутатському запиті, скерованому парламентарем 20 грудня 2013 року під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України. За словами Олексія Кайди, за результатами проведеної інвентаризації в користуванні служби швидкої медичної допомоги зареєстровано 92 автомобілі, з яких 14 підлягають списанню, 31 - з терміном експлуатації понад 10 років, інші експлуатуються більше 5 років. "За попередніми розрахунками потреба в коштах на придбання карет швидкої і медичного обладнання становить близько 28,1 млн. грн. Для цього потрібна державна підтримка і залучення коштів держбюджету", - зазначив свободівець. Народний депутат звернувся до Миколи Азарова з вимогою врахувати потребу Тернопільщини в автомобілях швидкої допомоги та виділити кошти на поновлення парку транспортних засобів для надання екстреної медичної допомоги в кількості 87 одиниць та придбання медичного обладнання у сумі 28,1 млн. грн.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.