Олексій Кайда звернувся до Азарова щодо виділення коштів на завершення будівництва обласного архіву

11 Лис 2013 / 07:39 | Переглядів: 1693

Кайда

Народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Кайда звернувся до Прем'єр-міністра України Миколи Азарова щодо вжиття термінових заходів для вирішення питання завершення будівництва Державного архіву Тернопільської області з метою передачі приміщення колишнього монастиря домініканців по вул. Сагайдачного у м. Тернополі Українській Греко-Католицькій Церкві. Про це йдеться у депутатському запиті, скерованому парламентарем очільникові уряду 8 листопада 2013 року під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України.

Питання будівництва архіву та передачі Українській Греко-Католицькій Церкві приміщень, прилеглих до Архикатедрального собору, обговорювалося під час зустрічі Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка з народним депутатом Олексієм Кайдою.

"Новий архів на сьогодні має високий ступінь готовності. Значний об'єм робіт уже виконано. Але завершити будівництво власними силами область не може, бо необхідна велика сума коштів. Має бути підтримка на рівні уряду. Саме тому я знову звернувся до керівника уряду щодо виділення коштів для завершення будівництва обласного архіву та передачі Церкві приміщень", - наголосив Олексій Кайда.

Свободівець також повідомив, що підготував законопроект про виділення субвенції з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток Тернопільської області. "Зокрема, у проекті пропонується передбачити фінансування з Держбюджету окремим рядком завершення будівництва таких довгобудів як обласні бібліотека та архів", - зазначив парламентар.

Нагадаємо, ще на початку 2013 року народний депутат Олексій Кайда неодноразово скеровував депутатські запити та звернення Прем'єр-міністрові України Миколі Азарову з клопотанням збільшити фінансовий ресурс для Тернопільської області на поточний рік. Зокрема свободівець звертався щодо виділення коштів на завершення будівництва державного архіву, обласної бібліотеки, терапевтичного корпусу 3-ї лікарні, капітального ремонту вулиці Гайової в Тернополі тощо.

Так, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року № 76-р "Деякі питання використання у 2013 році державних капітальних видатків" до переліку бюджетних призначень, що передаються обласним державним адміністраціям, було включено також будівництво державного архіву на 1,5 млн. одиниць зберігання по вул. Карпенка у Тернополі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.