За підтримки міської ради реалізовуватимуть проект «Діти-сироти: на порозі дорослого самостійного життя»

08 Тра 2012 / 13:20 | Переглядів: 2249

благодійність

Круглий стіл "Діти-сироти: на порозі дорослого самостійного життя" провели 4 травня в залі засідань міськради. МО "Братерство сиріт" за підтримки міської ради та меценатів планує втілити благодійний проект за однойменною назвою.

Присвячений він випускному вечору та розрахований на 22 вихованців з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Члени організації докладають максимум зусиль, аби зібрати кошти на придбання для майбутніх випускників-сиріт речі першої необхідності. На конференцію запросили меценатів, які постійно допомагають покращувати життя дітей з особливими потребами. В сесійній залі з рук заступника міського голови Леоніда Бицюри вони отримали подяки за плідну співпрацю в реалізації благодійних проектів для дітей-сиріт.

"Сироти - частина громади - і не лише з особливими потребами, але й з особливим поглядом на життя, який формується під впливом певних чинників, про які ми всі добре знаємо. Міська рада за останній рік чітко показала свій орієнтир на розвиток як громадянського суспільства, так і виховання молодого покоління на цьому шляху. Тому було прийнято Статут територіальної громади, в якому пріоритетною визначена думка громади. Дуже важливо, щоб люди об'єднувалися у своєму спільному баченні розвитку міста і благополуччя людей в ньому. Орієнтуючись при цьому на саморозвиток, стійкі моральні норми, на духовність, а не споживацтво, як бачимо сьогодні, - сказав Леонід Бицюра. - Я, як голова опікунської ради не зі слів знаю про потреби дітей з особливими потребами. Протягом останнього року нам вдалося налагодити співпрацю з громадськими організаціями, які працюють в цій площині, мають досвід роботи з благодійними фондами. "Братерство сиріт" взяло на себе велику і відповідальну місію, чим виокремилося з двохсот громадських організацій, які зареєстровані як такі, що опікуватимуться сиротами, але, на жаль, не працюють. Дуже добре, що активісти організації відмовилися від шаблону, що діти-сироти - це жертви. Адже коли вони виростають - вони відтворюють його у своєму дорослому житті. Тому велике спасибі організаторам проекту за те, що вони роблять акцент на вихованні дітей-сиріт як особистостей, набутті ними лідерських якостей. Дуже добре, щоб вони були соціально орієнтованими, розуміли, що таке життя і були готовими до його вимог".

На завершення присутні обговорили перспективи співпраці влади-бізнесу-громадськості щодо соціалізації та адаптації випускників інтернатів. Міському голові передали меморандум про співпрацю у покращенні становища випускників з числа дітей, позбавлених батьківської підтримки.

Серед головних цілей програми: створення Тернопільського центру соціалізації та адаптації дітей-сиріт на базі громадсько-молодіжної організації "Братерство сиріт"; старт програми наставництва над випускниками інтернат них закладів Тернопільщини; щорічна підтримка та проведення тренінгів з уроків самостійного життя для майбутніх вихованців з інтернатів.

Банківські реквізити для перерахування пожертв і внесків: Отримувач - МО "Братерство сиріт", р/р №2600030002252 в ОПЕРВ філії - Тернопільсььке обласне управління АТ "Ощадбанк", МФО 338545, код ЄДРПОУ 25353550. Тел.: (0352)22-03-21, 40-01-09.

Звернувшись за вказаними телефонами, можна стати наставником дитині-сироті.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.