Толик мріє про щасливу сім’ю

14 Тра 2012 / 21:27 | 1 коментар | Переглядів: 2705

Толік

У минулому номері "Тернополя вечірнього" ми розпочали публікувати розповіді про дітей, які мріють про щасливу сім'ю, про батьків, поруч з якими почуватимуться захищеними і щасливими. Вихованець однієї з місцевих шкіл-інтернатів також сподівається, що колись і на його вулиці буде свято. Толикові чотирнадцять, але він не по роках серйозний і поміркований. Бере активну участь у позакласній роботі. З особливим завзяттям робить те, що йому найбільше до вподоби. Хлопчик має багато друзів серед ровесників, люблять його і молодші діти. Навчається він у сьомому класі. До виховного закладу потрапив разом з братиком, якому поталанило більше. Його взяли у прийомну сім'ю. Толик по-доброму заздрить братові і щиро вірить у прихильність долі та доброту людей.

Якщо вам не байдужа доля хлопчика і ви вирішили його усиновити або взяти у прийомну сім'ю, звертайтеся до служби у справах неповнолітніх та дітей, яка знаходиться за адресою: бульв. Т. Шевченка, 1, 2-й пов. Або телефонуйте за номером 52-69-37.

Ви вирішили взяти дитину?

Якщо ви хочете стати прийомними батьками, слід звертатися до служби у справах неповнолітніх та дітей і подати наступний пакет документів:

- заяву у прийомні батьки про утворення прийомної сім'ї;
- копії паспортів кандидатів у прийомні батьки;
- довідку про склад сім'ї (форма № 3);
- копію свідоцтва про шлюб;
- довідку про стан здоров'я кандидатів у прийомні батьки та членів сім'ї, які проживають разом з ними (довідка про відсутність хронічних захворювань, обстеження нарколога, венеролога, психіатра);
- довідку про доходи за останні шість місяців або копію декларації про доходи, засвідчену у встановленому порядку;
- довідку про проходження навчання кандидатів у прийомні батьки і рекомендацію центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо включення їх у банк даних про сім'ї потенційних прийомних батьків;
- письмову згоду всіх повнолітніх членів сім'ї, які проживають разом з кандидатами у прийомні батьки, на утворення прийомної сім'ї, засвідчену нотаріально.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.