Понад 400 дітей стали учасниками обласного етапу благодійного марафону «Добро повертається»

23 Жов 2012 / 12:59 | Переглядів: 1708

сироти благодійність

Понад 400 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих умовах стали учасниками обласного етапу благодійного марафону "Добро повертається", який проводиться з ініціативи облдержадміністрації.

На заклик долучитися до участь в цьому етапі цьогорічного марафону відгукнулося 56 найуспішніших підприємств та організацій області.

Під час заходу, який відбувся у приміщенні Тернопільського драмтеатру, дітям вручалась оргтехніка, одяг, іграшки, канцтовари, шкільне приладдя, солодощі тощо.

"Щиро дякую меценатам, які розуміють проблеми, які сьогодні ще є в нашому суспільстві та допомагають діткам одягом, взуттям і всім тим, що необхідне дітям для життя та доброго навчання. Переконаний, що Ваші добрі справи допоможуть в житті не одній дитині, скривдженій долею!", - сказав, звертаючись до учасників заходу, голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Він також зазначив, що на Тернопіллі поживає понад тисяча дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 28 тисяч дітей виховуються у багатодітних сім'ях, 11 тисяч дітей зростають у неповних родинах.

"В рамках проведення цього марафону, а також інших доброчинних акцій ми хочемо допомогти усім дітям, які потребують нашої підтримки", - каже Валентин Хоптян.

Голова облдержадміністрації також нагадав, що вперше такий марафон на Тернопільщині відбувся у 2003 році, згодом впродовж кількох років його не проводили. У жовтні 2010 року було відновлено традицію проведення в області такого марафону, який, вважає голова облдержадміністрації, має на меті не лише підвищення рівня допомоги потребуючим дітям, а й відродження традицій вітчизняного меценатства.

До речі, впродовж осені 2012 року аналогічні благодійні акції були проведенні в районах області. У рамках районних марафонів надано допомогу понад 500 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Джерело: oda.te.gov.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.