Благодійна соціальна акція «Я хочу бути спортивним»

05 Бер 2012 / 15:12 | Переглядів: 2577

Я хочу бути спортивним

Впродовж січня і лютого 2012 року в м. Тернополі проходила благодійна соціальна акція "Я хочу бути спортивним", метою якої є формування здорового способу життя через організацію профілактичних заходів серед вразливих груп молоді та впровадження нових підходів у вирішенні проблем наркоманії, дитячої злочинності, розвитку фізичної культури і спорту.

Спеціалістами Тернопільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді були проведені відеолекторії "Правда про алкоголь" та "Правда про наркотики" для учнівських колективів Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка, ТЗОШ №2, Тернопільської спеціалізованої школи №3, ТЗОШ №4, Тернопільської комунальної загальноосвітньої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, ТЗОШ № 6, №8, Тернопільської комунальної загальноосвітньої школи №9, ТЗОШ №10, ТЗОШ №11, ТЗОШ №12, ТЗОШ №13, ТЗОШ №14.

Під час відеолекторіїв та просвітницьких занять учні Тернопільських шкіл отримали можливість перевірити свої знання, поспілкуватись із спеціалістами та ознайомитись з причинами і наслідками вживання алкогольних та наркотичних речовин. В ігровій та невимушеній формі вчились робити вибір на користь здорового способу життя - вільного від залежностей.

Благодійна соціальна акція "Я хочу бути спортивним" триватиме до кінця квітня. А спеціалісти ТМЦСССДМ готуються до наступних зустрічей з учнями загальноосвітніх шкіл.

Джерело: rada.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.