Ціна дитячої усмішки

08 Тра 2013 / 13:09 | Переглядів: 2605

благодійна акція

2 тавня на площі нашого міста біля оперного театру проводилась доброчинна акція, організаторами якої були: Ініціативна група молодих людей "Здорові діти-щаслива Україна". До організації входять люди із різних міст. Представники Хмельниччини, Тернополя, Чернівців, Києва збирали кошти для дитячої обласної лікарні, щоб купити апарат - систему для кисневої терапії. Аби привернути увагу тернополян учасники акції читали вірші. За сцену їм слугувала розкладна драбинка. Подібний захід проводять не вперше. За минулі зібрані кошти вдалось купити - компактну і ефективну фототерапевтичну Амелюкс лампу-прилад для лікування гіпербілірубінемії ("ядерна жовтяниця") у новонароджених дітей. систем кисневої терапії та інфузійних шприцевих насосів, вкрай необхідних лікарні. Усі охочі і не байдужі можуть долучитись до цієї справи: телефонам 098 45 10 474(Христина) або за допомогою групи “Вконтакті”, яка має назву Благодійний проект "Заради життя".

Інна Данилків

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.