Автономні Націоналісти Тернополя побували у притулку

19 Лют 2013 / 13:51 | Переглядів: 2518

сирота хлопчик з іграшкою

Нещодавно Автономні Націоналісти Тернополя в рамках проекту "Крапелька щастя", побували у дитячому будинку "Пресвята родина", що у с.Петриків. Цей візит був не першим, хоча і залучились новіволонтери. Дітки сприйняли нас з радістю, було приємно бачити їх веселіта усміхненні обличчя. Наразі у сиротинці проживають четверо дітей, різного віку, троє хлопчиків та одна дівчинка. Усі навпрочуд відкриті і комунікабельні. За час перебування у притулку, ми встигли пограти унастільний теніс у будинку, поз'їжджати з гірки надворі, покататись насанках, та навіть пограти у футбол на снігу. Коли прийшов час покидатипритулок, дітки нехотіли нас відпускати, особливо маленький Сашко. То ж усі небайдужі, залучайтеся до проекту! Діти - це завжди щирість табезкорисливість і їм просто необхідні ваша турбота та спілкування, навіть такий мінімум робить їх щасливішими. Автономні Націоналісти інадалі планують відвідувати різні дитячі притулки і візит у "Пресвятуродину " також не був останнім. Ми намагаємся всім приділити трішкиуваги, якщо і ти цього хочеш, приєднуйся! "Крапелька щастя" - цеблагодійна програма Автономних Націоналістів Тернополя. ЇЇ мета таспрямування - це допомога дитячим будинкам, притулкам, сиротинцямрізного типу та розташування, захист тварин та довкілля, систематичнаблагодійна діяльність в цьому напрямку. Ця програма створена недавно, тому ми намагаємося залучити якнайбільше небайдужих, адже їхня допомога в цьому виді діяльності є дуже доречною.

Павло Бойко, Таня Андрухів

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.