Чуйніші люди живуть довше

15 Бер 2013 / 08:26 | 1 коментар | Переглядів: 2581

благодійність

Благодійність - цінна риса не лише з погляду моралі, а здоров'я. Упродовж 5 років на 846 добровольців взяли участь у дослідженні, яке показало, що ті, хто часто допомагає ближнім, живуть довше за більш байдужих громадян.

Майкл Поулін з'ясував, що чуйні люди в стресових ситуаціях помирають рідше. До стресових ситуацій вчений відносить важкі хвороби, пограбування, звільнення, фінансові кризи, смерть родичів.

За декілька років спостережень вчений з'ясував, що люди, якіна ділі вміють співчувати чужому горю, краще справляються зі стресом, а це в свою чергу знижує ризик захворюваності та смерті, викликаної переживаннями. Окрім того, людині, здатній на безкорисливу допомогу, легше звернутися за допомогою до оточуючих і прийняти її без почуття провини.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.