У Тернополі узаконили користування гаражами на Текстильній

31 Січ 2014 / 14:42 | Переглядів: 2936

гаражі

31 січня депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення про передачу земельних ділянок на вулиці Текстильна, де знаходяться гаражі, власникам конструкцій по договору сервітуту терміном на 49 років.

Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, уже більше року часу гаражі на вулиці Текстильна стали предметом суперечки.

"Тернополяни і окремі депутати висловлювали різні думки і були побоювання, що землю на Текстильній хочуть використати не за призначенням. Сьогодні, щоб заспокоїти усіх хочу повідомити, що було прийнято рішення про передачу земельних ділянок під кожним гаражем їхнім власникам по договору сервітуту на 49 років виключно під обслуговування гаражів. Таким чином знімаються будь-які запитання та спекуляції на рахунок того, що хтось хоче використовувати цю землю в інших цілях. Перші 10 людей, що подали свої заяви вже отримали сьогодні відповідне рішення. Загалом було подано понад 20 заяв, але частина з них не подали всі документи, або вказали неправильні розміри, тому уже на наступну сесію яка буде у лютому будуть прийняті позитивні рішення і по решті заявників", - зазначив Сергій Надал.

Нагадаємо, територію на вул. Текстильній, де знаходяться гаражі тернополян, сесією міськради було передано на обслуговування комунального підприємства Тернопільської міської ради "Тернопільбудінвестзамовник". Раніше дана територія була в користуванні підприємства "Промінь". Прийняттю даного рішення передували систематичні звернення від правоохоронних органів, які вказували на те, що на цій території стоять незаконно збудовані гаражі, які не мають жодної документації.

Джерело: http://www.rada.te.ua/novyny/20189.html

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.