До бюджету Тернополя внесено зміни

03 Лис 2014 / 09:38 | Переглядів: 2590

sess-35-15.jpg

Відбулася чергова, п'ятдесят друга сесія Тернопільської міської ради, на якій розглянули понад 200 господарських питань. Зокрема, депутати внесли зміни до бюджету міста на 2014 рік за рахунок внутрішніх ресурсів та економії коштів.

Зокрема, 50 тисяч гривень виділено на видачу безкоштовних рецептів тернополянам, які потребують лікування, оскільки, як зауважив у коментарі міський голова Сергій Надал, уряд перестав фінансувати цю статтю видатків.

Крім того, 99 тисяч гривень виділено на закупівлю техніки та обладнання для учасників АТО; 1 млн. 494 тисяч гривень - на ремонт даху у дитсадку №6, відкриття груп, встановлення камер зовнішнього відеоспостереження та тривожних кнопок, на будівництво нового спортивного дитячого майданчика біля школи №30 у Пронятині та на ремонт даху Галицького коледжу.

Не залишилася без дофінансування і сфера охорони здоров'я. Зокрема, 150 тис. грн виділено на ремонт у двох палатах дитячої інфекційної лікарні, 98 тис. грн. - на ремонт системи опалення у лікарні №3 та понад 200 тис. грн на придбання пральних машинок, які забезпечать пральні послуги всім медичним закладам міста.

Також депутати розглянули рядряд питань, що стосуються земельного законодавства. Серед них: 68 - закріплення земельних ділянок за житловими будинками, 22 - продовження діючих договорів оренди, 21 - внесення змін до існуючих договорів, 16 - закріплення земельних ділянок під гаражами, 6 - виставлено на продаж через відкритий аукціон та 55 - для обслуговування нерухомого майна.

У зв'язку з тим, що з 1 квітня набув чинності новий податковий кодекс і відбулося збільшення розміру плати за користування землею для окремих категорій споживачів, серед яких і ОСББ, їм у власність передали 12 земельних ділянок. Як зауважив міський голова, за новим кодексом їм цю плату збільшено у 33 рази, тому єдиний вихід із ситуації - передати землю у власність.

Соломія ТКАЧУК.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.