Олексій Кайда разом зі свободівцями та Олена Підгрушна передали допомогу тернопільським військовим

15 Лип 2014 / 09:32 | Переглядів: 3887

Підгрушна Кайда армія бронежелети каски благодійність

12 липня 2014 року свободівці - народний депутат України Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, керівник міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький та т. в. о. обласного військового комісара Володимир Катинський зустрілися з тернопільськими військовослужбовцями.

Олексій Кайда повідомив про те, що 10 липня разом із побратимом Андрієм Іллєнком та іншими народними депутатами, які є членами парламентської слідчої комісії з питань перевірки використання коштів на потреби оборони, побували в Слов'янську та Ізюмі. "Неочікуваною була зустріч із тернополянами в Ізюмі, де вони охороняють телевежу, яка ретранслює сигнал на Слов'янський напрямок. Хлопці розповіли про те, яка ще допомога необхідна. По можливості буду намагатися допомогти вирішити проблемні питання. Передавали також вітання тернополянам та дякували за допомогу, яку надають наші земляки для потреб українського війська", - зазначив націоналіст. За словами Олексія Кайди, найбільш гострими проблемами армії є забезпечення зброєю, засобами індивідуального захисту, а також медичним обладнанням.

Крім цього, парламентар повідомив, що вже отримав відповідь Міноборони на повторне депутатське звернення щодо відновлення діяльності військової частини в Тернополі. "Так, як поінформував Міністр оборони, перспективним складом Збройних Сил України на базі колишньої 11-ї артилерійської бригади передбачено дислокацію військової частини", - підкреслив свободівець.

Під час зустрічі Олексій Кайда разом із свободівцями та Олена Підгрушна передали матеріальну допомогу тернопільським військовим, які захищають незалежність та суверенітет нашої держави на Сході України, зокрема, 30 бронежилетів та 30 касок на загальну суму понад 170 тис. грн. Кошти пожертвували фракція ВО "Свобода" у Тернопільській обласній раді, а також Олексій Кайда та Олена Підгрушна. Обласний військовий комісар та солдати подякували за цю важливу допомогу у нелегкий для країни час.

Також заступник Міністра молоді та спорту Олена Підгрушна посприяла співпраці Національної федерації панкратіону та військовослужбовців щодо безоплатної підготовки бійців та навчання корисним елементам боротьби.

Прес-служба народного депутата України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.