Володимир Стаюра: "Для військових важлива підтримка усіх побратимів"

02 Сер 2014 / 08:22 | Переглядів: 3552

Володимир Стаюра поле форма солдат армія АТО

30 липня 2014 року Тернопільська обласна організація ВО "Свобода" побувала на місце постійної дислокації Тернопільського батальйону "Січ" і передала засоби захисту і необхідні побутові речі для військовослужбовців. Організація ВО "Свобода" зустрілася із своїм очільником Володимиром Стаюрою, який бере участь у бойових навчання для участі в Антитерористичній операції.

За словами Володимира Стаюри, військовослужбовці перебувають у піднесеному настрої, високому бойовому дусі і у повній бойовій готовності. "Для військових важлива підтримка усіх побратимів. Із солдатами працюють хороші інструктори, які належним чином зуміють підготувати наших вояків до протистояння із ворогом. У батальйоні проходять навчання хлопці і чоловіки віком від 18-ти до 60-ти років, для яких умови тренувань і навчань залишаються однаковими. Окрім фізичних занять є і духовні, які проводить священнослужитель на території нашого табору. Безпосередньо, вояки налаштовані захищати свою землю до перемоги, попри будь-які негаразди. "- зазначив голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

Засоби захисту отримало схвалення військовослужбовців. Свободівці ознайомилися із умовами проживання батальйону Гостям було продемонстровано заняття на полігоні.

" Солдати ціною власних зусиль, інколи і життів відстоюють незалежність країни. Ми неодноразово передавали допомогу нашим військовим, адже наші хлопці потребують захисту. Ми в великому боргу перед ними, як і перед усіма захисниками в зоні АТО. У цей складний для України час, кожен повинен долучитися для допомоги, щоб настала перемога над окупантами!" - зазначила заступник Голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка.

Тернопільська обласна організація ВО "Свобода" налагоджує зв'язки і допомагає армії, і надалі забезпечуватиме військових в зоні АТО засобами захисту та амуніцією.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.