Володимир Стаюра: "Розвідка, контрозвідка, і виявлення бойових позицій терористів – буденна справа для наших "січовиків" "

15 Вер 2014 / 08:00 | Переглядів: 2935

Володимир Стаюра поле форма солдат армія АТО

Батальйон "Січ" - добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, що створений в червні 2014 року у структурі ГУ МВС України з добровольців ВО "Свобода", активно й результативно протидіє російським окупантам і сепаратистам, боронить територіяльну і суверенну цілісність нашої держави. Кожен січовик бореться за мирне, щасливе, спокійне і безтурботне майбутнє України.

Голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Володимир Стаюра, який зараз перебуває у батальйоні, розповідає про діяльність і специфіку ведення воєнної справи у лавах "січовиків".

"Основне завдання батальйону - виявити ворога, застерегти територію на котрій ми виконуємо наше безпосереднє завдання від можливих терористичних актів, провести зачистку території від сепаратистів і регулярної армії нашого безпосереднього ворога - Росії. Щовечора відбувається засідання штабу на якому ми обговорюємо план і спосіб виконання того, чи іншого завдання на наступний день. Практично, кожного дня нашим хлопцям доводиться виїжджати на спецзавдання. У нашому батальйоні діють різноманітні спецпідрозділи, котрі займаються такими завданнями, як: воєнна розвідка, контррозвідка, виявлення бойових позицій терористів та розмінування звільненої території тощо. Упійманих ворогів ми передаємо відповідним силовим структурам. " - оповів свободівець Володимир Стаюра.

7 вересня 2014 року у ході спецоперації у місті Дзержинськ бійці батальйону особливого призначення "Січ" затримали місцевого сепаратиста - інформатора Михайла Бакіна. Під час перебування промосковських бандитських формувань у Дзержинську, Бакін працював у терористичній спеціальній бригаді, члени якої викрадали та допитували проукраїнське населення Донеччини. Після звільнення міста українськими військами, багато сепаратистів "перефарбувалося" у мирне населення. Михайло Бакін, під виглядом звичайного таксиста, став інформатором сепаратистського штабу. Він відслідковував та "зливав" інформацію про переміщення українських військових у районі Дзержинська, Горлівки та інших наближених населених пунктів. На руках цього сепаратиста багато смертей, як мирних громадян, так і українських військових. Варто зауважити, що лише завдяки активній, злагодженій дії військових та чітким вказівкам керівництва батальйону особливого призначення "Січ", було ліквідовано цього терориста-інформатора.

10 вересня 2014 року сепаратисту Михайлу Бакіну було пред'явлено звинувачення за статтею 260 Кримінального Кодексу України (п.5): "Створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань".

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.