Володимир Стаюра: " Боротьба триватиме до переможного кінця"

01 Жов 2014 / 09:54 | Переглядів: 2592

Володимир Старюра і жителі Словянська

Батальйон особливого призначення "Січ", що створений у структурі ГУ МВС України, продовжує боронити територіальну і суверенну цілісність нашої держави, протидіяти окупантам. Нагадаємо, що батальйон складається із добровольців ВО "Свобода"

Основне завдання батальйону "Січ" провести зачистку території від сепаратистів і регулярної армії Російської Федерації. У лавах січовиків діють різноманітні спецпідрозділи, котрі займаються такими завданнями, як: воєнна розвідка, контррозвідка, виявлення бойових позицій терористів тощо.

19 вересня бійці батальйону "Січ" взяли участь у спецоперації щодо виявлення та знешкодження позицій незаконних бандитських формувань та сепаратистів у лісистій місцевості поблизу міста Красний Лиман.

У ході спецоперації група бійців батальйону особливого призначення "Січ" знайшли поховання невідомої особи, можливо сепаратиста. Також, було виявлено укріплюючий район сепаратистів із численними окопами та підготовленими позиціями для ведення стрільби. За словами спеціалістів, позиції для стрільби зроблені нещодавно. Тобто, це ще раз підтверджує факт присутности сепаратистів в околицях даної місцевості. Найцікавішою була знахідка нерозірваних частин бойових снарядів. Ймовірно, що це частини боєголовок від систем залпового вогню "Град". Усі знахідки були передані спеціалістам для подальшої експертизи.

За словами голови Тернопільської обласної організації ВО " Свобода" Володимира Стаюри окрім зачистки населених пунктів від сепаратистів та охорони порядку в місті, наші бійці проявили ініціятиву робити добрі справи.

"Повоєнний Слов'янськ приходить до тями. Люди усвідомлюють, що хочуть жити вдома, в Україні і намагаються не піддаватися на різні провокації. Після звільнення міста українськими військами тут постійно слідкують за порядком частини різних добровольчих батальйонів. Найбільшою довірою містян наразі користуються бійці батальйону "Січ", які завжди готові прийти на допомогу та роблять корисні і значущі справи. Ми уже відвідували дитячий будинок для дітей із вадами зору, а сьогодні відвідали декілька родин, які виховують дітей-інвалідів із особливими потребами. На жаль, ми не можемо забезпечити цих дітей усім необхідним, але порадувати солодощами, допомогти продуктами харчування та одягом - це в наших силах. Ми віримо, що наші зусилля не будуть марними. Ми зробимо усе можливе і неможливе для того, щоб ворог покинув українську землю і ніколи більше не посягав на її незалежність. Боротьба триватиме до переможного кінця." - зазначив свободівець, боєць батальйону особливого призначення " Січ " Володимир Стаюра.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.