На Тернопільщині особовий склад батальйону територіальної оборони проходить курси навчання по наданню першої медичної допомоги в екстремальних умовах

29 Чер 2014 / 09:32 | Переглядів: 2975

армія навчання медична допомога солдати

Військовослужбовці Тернопільського батальйону територіальної оборони розпочали курс навчання по наданню домедичної допомоги в екстремальних умовах. Заняття відбуваються на базі навчально-тренінгового центру місцевого медичного університету.

Як зазначив начальник медичної служби Тернопільського гарнізону старший лейтенант медичної служби Максим Швець в ході занять розглядаються основні аспекти надання допомоги під час головних невідкладних станів, зокрема це стосується реанімаційних заходів, зупинки кровотеч, мобілізації кінцівок при травмах і найпростіших способів транспортування із максимальним уникненням травматизації під час цього процесу.

— Вміння надати першу допомогу є актуальним в будь-який час. Статистика свідчить, що рівень смертності може зменшуватися на 30-40% якщо вчасно і якісно почати реанімацію. Також зменшується і рівень ускладнених кровотеч. Майже кожну другу людину можна врятувати, якщо якісно зупинена кровотеча, — зазначив начальник медичної служби Тернопільського гарнізону старший лейтенант медичної служби Максим Швець.

Після завершення курсу військовослужбовці батальйону отримають сертефікат на те, що вони пройшли навчання по домедичній допомозі, але найголовніше, що кожен отримає вкрай важливі знання і практичні навики.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.