У Тернополі депутати розглянули 260 питань

25 Кві 2014 / 15:19 | Переглядів: 2602

сесія міської ради екран голосування

На черговому засіданні сесії Тернопільської міської ради депутати розглянули зміни до бюджету, прийняли ряд положень та земельних питань.
“Осеновні питання , що були притйняті сьогодні на сесії це внесення змін до бюджету міста Тернополя, якими передбачені додаткові кошти на ремонт доріг на освітні заклади на надання гарантій на отримання кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку у зв'язку зі зростанням каурсу євро, - відзначив Сергій надал, міський голова Тернополя. - Прийнято рішення про затвердження положення про санітарну очистку міста Тернополя, яке ляже в основу конкурсу на вивезення твердих побутових відходів, сьогодні більшість міст України не мають даної схеми, а у Тернополі вона вже буде функціонувати”.
Більшість земельних питань це закріплення ділянок під приватними будинковолодіннями, а також за представниками ОСББ, проводження діючих договорів оренди , видачі нових земельних ділянок не відбувалося.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.