Тернопільські депутати сприятимуть створенню спеціалізованої інфекційної лікарні

31 Жов 2014 / 14:49 | Переглядів: 2894

армія призов медкомісія солдат лікар

У зв'язку з тим, що на сьогодні Тернопільська область єдина в Україні не має спеціалізованої інфекційної лікарні, депутати підтримали звернення до Прем'єр-міністра України, голів Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради щодо передачі приміщення інфекційного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги на баланс області для створення обласної інфекційної лікарні та додаткового виділення коштів на завершення реконструкції. На серйозності ситуації та необхідності нагального вирішення даного питання наголосив міський голова Сергій Надал. Він, зокрема, зауважив:

"Сьогодні дуже гостро постає проблема, пов'язана зі спалахом епідемії Ебола, адже у Тернополі є багато іноземних студентів. Також розпочинається зимовий період, коли традиційно збільшується кількість інфекційних хворих, Сьогодні єдине інфекційне відділення функціонує у Тернопільській лікарні швидкої допомоги. Наразі воно потребує реконструкції та ремонту. Вартість робіт складатиме 8 мільйонів гривень. Цьогоріч на завершення реконструкції 3-го та 4-го поверху ми виділили з міського бюджету 845,6 тис. грн. Для введення їх в експлуатацію необхідні додаткові кошти для придбання меблів та обладнання. Самостійно завершити цей проект через обмежений бюджет Тернополя на 2014 рік, немає можливості. Тому ми звернулися до обласного керівництва та уряду з проханням розглянути можливість передачі приміщення інфекційного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги та земельної ділянки на баланс області для створення обласної інфекційної лікарні, а також, при формуванні бюджету області на 2015 рік передбачити кошти в сумі 7796,3 тис. грн на завершення реконструкції лікарні".

Соломія ТКАЧУК

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.