Тернопільська міська рада профінансує обласну школу мистецтв та піклуватиметься про здоров’я школярів

31 Січ 2014 / 13:05 | Переглядів: 2703

Гроші

Відповідні рішення прийняли сьогодні на сесії Тернопільської міської ради.

"Серед ряду питань депутатами було затверджено угоду про співфінансування школи мистецтв, - розповів міський голова Тернополя Сергій Надал. - Це школа обласного підпорядкування, але там навчається дуже багато дітей з Тернополя, тому міська рада кожного року виділяє кошти на її утримання - цього року це 2 мільйони 850 тисяч гривень".

Крім того сьогодні депутатами було прийнято рішення про реорганізацію існуючого до цього часу центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання та створення на його базі Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення.

"Цього року в нас прийнято програму "Здоров'я школяра". Ми виділили кошти на проведення ремонтів спортивних майданчиків у дворах будинків, відзначив Сергій Надал. - Після завершення ремонтних робіт, за кожним спортивним майданчиком буде закріплена відповідальна особа, яка слідкуватиме за тим, щоб там відбувалися певні спортивні заходи, мова йде про спорт для широкого загалу, а не професійні змагання. Відтак всі бажаючі тернополяни матимуть змогу займатися фізичною культурою і спортом у будь-якому куточку міста".

Джерело: http://rada.te.ua/novyny/20188.html

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.