Прокуратура захищає майнові та житлові права дітей-сиріт

05 Бер 2015 / 12:07 | Переглядів: 2140

діти сироти свято

За позовами прокурорів Гусятинського та Лановецького районів діти-сироти отримають у власність житло та землю.

Так, прокурор Лановецького району пред'явив до суду позов в інтересах місцевої дитини-сироти щодо визнання за нею в порядку спадкування права власності на частину квартири, яка розташована у центрі міста Ланівці. Зазначене житло дитина успадкувала після смерті матері, однак через відсутність правовстановлюючих документів на квартиру, вона не могла оформити на неї право власності.

З аналогічним позовом звернувся до суду прокурор Гусятинського району щодо визнання за дитиною-сиротою в порядку спадкування за законом права власності на земельну ділянку її покійного батька. Прокурор у судовому порядку виступив на захист прав неповнолітньої дитини у зв'язку з тим, що за життя спадкодавця не видані правовстановлюючі документи на спадкове майно, тому неповнолітня дитини немала змоги нотаріально оформити право власності на землю площею 3,72 га, вартістю 73 тис. грн., яка знаходиться на території Хоростківської міської ради.

На даний час суди задоволили позовні заяви прокурорів у повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.