Прокуратура захистила майнові та житлові права дітей сиріт

25 Лип 2013 / 12:50 | Переглядів: 2451

сироти

Органами прокуратури області приділяється особлива увага питанням додержання законів щодо захисту майнових та житлових прав неповнолітніх

Зокрема, перевіркою, проведеною прокуратурою Шумського району виявлено факт порушення житлових прав 4 дітей-сиріт.

З'ясовано, що багатодітна родина проживала у житловому будинку в одному з сіл району з 2000 року.

Батько дітей помер десять років тому, а минулого року діти похоронили ще й матір. Залишившись сиротами, вони не в змозі самостійно захистити свої житлові права у суді.

У зв'язку з цим, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання за дітьми-сиротами права власності на житло вартістю майже 20 тисяч гривень в порядку набувальної давності. Рішенням суду позов прокуратури задоволено.

Окрім того, з метою захисту майнових та житлових прав дітей, прокуратурою Шумського району пред'явлено аналогічні позови до суду в інтересах ще 10 неповнолітніх дітей з двох багатодітних родин, які також залишилися сиротами.

Згідно з рішенням суду, постановлених за позовами прокурора, за неповнолітніми визнано право власності на майно та житло на загальну суму майже 100 тисяч гривень.

Загалом, у поточному році за втручання органів прокуратури області поновлено житлові та майнові права понад тисячі дітей.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.