За втручання прокуратури дитина-сирота отримала можливість реалізувала своє право на одержання спадщини

15 Тра 2013 / 14:25 | Переглядів: 1888

прокуратура

Рішенням Кременецького районного суду задоволено позов прокурора району та визнано за неповнолітнім право власності на земельну частку (пай) розміром 1,96 га, яка розташована на землях, що перебували у колективній власності одного із сільськогосподарських підприємств

З'ясовано, що дитина втратила матір ще у 2001 році, а в 2010 році також помер і батько.

За життя мати отримати Сертифікат на право на земельну частку (пай), проте, не встигла оформити відповідну документацію. У зв'язку з цим дитина не мала можливості отримати на правах спадкування земельну частку.

Прокуратура району звернулась за захистом майнових прав дитини-сироти до суду. Рішенням Кременецького районного суду позов прокурора задоволено. За дитиною визнано право на земельну частку (пай) розміром 1,96 га на території однієї з сільських рад району.

Окрім цього, голові Кременецької районної державної адміністрації внесено подання про усунення порушень законодавства в діяльності служби у справах дітей в частині захисту майнових прав дітей.

Особу, з вини якої допущено порушення прав дитини-сироти притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.