Прокуратура захищає майнові та житлові права дітей-сиріт

25 Чер 2014 / 08:12 | Переглядів: 1865

сирота хлопчик з іграшкою

Прокурор Підволочиського району звернувся до суду з позовом про визнання за дітьми-сиротами права власності на житловий будинок та земельну ділянку загальною вартістю 35 тисяч гривень.

Прокурорською перевіркою встановлено, що державний нотаріус при оформленні права на спадщину померлого місцевого жителя не врахував майнових інтересів п'яти його дітей.

Все майно успадкували родичі після смерті матері дітей. Наймолодшому з них на даний час виповнилося лише 14 років і він не взмозі захистити свої порушені права самостійно.

З врахуванням наведеного, прокурор Підволочиського району звернувся до суду в інтересах неповнолітнього з позовом про визнання свідоцтва про право на спадщину за законом на спадкове майно недійсним.

Позов прокурора перебуває на розгляді у Підволочиському районному суді.

Додатково: упродовж поточного року органи прокуратури області захистили майнові та житлові права понад 300 дітей-сиріт, суди задоволили 14 позовів на загальну суму 700 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.