За втручання прокуратури Підволочиського району діти - сироти отримали матеріальну допомогу

24 Жов 2013 / 16:00 | Переглядів: 2085

сироти

Органами прокуратури області постійно вживаються заходи з метою захисту прав дітей, в тому числі пільгових категорій

Перевіркою, проведеною прокуратурою Підволочиського району в одному з навчальних закладів встановлено, що 3 дітям, позбавленим батьківського піклування не виплачували по 6 882 тисяч одноразової допомоги. Також з‘ясовано що жодну з 6 дітей-сиріт та дитину, позбавлену батьківського піклування, з числа цьогорічних випускників ліцею, не забезпечили одягом, взуттям, м'яким інвентарем і обладнанням.

Крім того, встановлено, що можливість отримати грошову допомогу діти даної категорії втрачали іноді через зволікання працівників ліцею з її виплатою. Так, як одна з випускниць навчального закладу, котрій не виплатили кошти, всього на кілька днів влаштувалась на роботу та була звільнена за угодою сторін, це стало формальною підставою не виплачувати їй допомогу.

За втручання прокуратури району дитину, позбавлену батьківського піклування, працевлаштовано повторно та їй виплачено одноразову грошову допомогу. Інші діти , чиї права на отримання соціальних виплат були порушені, теж отримали належні їм гроші . Загальна сума виплачених коштів становить близько 26 тис.грн.

Після прокурорської перевірки дітей сиріт забезпечили необхідним одягом, взуттям, м'яким інвентарем і обладнанням.

Додатково:

Органами прокуратури області з початку року поновлено права понад 3 тисяч дітей

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.