Міська рада не проголосувала за надання дружині Башти 40 сотих “родинної землі”

07 Сер 2017 / 17:39 | Переглядів: 2819

Башта Олександр з солдатиками УПА

Проект рішення про затвердженняпроекту землеустроющодо відвідення Башті І.С. 0,40 га для ведення особистого селянського господарства на сесії 28 липня не набрав необхідної кількості голосів.

Про це повідомляєzz.te.ua.

Як відомо, мова йде тих 40 сотих “родинної землі”, які, за словами депутата, належали родині дружини депутата у Кутківцях, однак радянська влада їх “реквізувала”. Минулого року міська рада зробила перший крок для відновлення “історичної справедливості” - дала дозвіл на розробку документації для приватизації цієї території, а на цій сесії мало бути прийняти остаточне рішення.

Однак потрібної кількості голосів проект рішення не набрав. Першого разу проголосувало 17 депутатів. З другої і третьої спроб максимум, що назбиралося - 19 голосів. “За” голосували “Свобода”, “Громадянська позиція”, “Народний контроль” та частина екс-“батьківщинців” (Отець Гринда не проголосував).

Цікаво, що рік тому, коли питання голосувалося вперше, не голосували “за” “Громадянська позиція” та “Народний контроль”, а підтримав проект рішення Блок Петра Порошенка. Цього разу лише Віктор Шумада після першого голосування проголосував “за”. Решта фракції БПП не підтримали проекту рішення. Також не голосували за це рішення депутати “Самопомочі” та Радикальної партії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.