Завтра в Тернополі сесія

27 Лис 2014 / 18:25 | Переглядів: 2610

міська рада

На черговій, 53 сесії Тернопільської міської ради 28 листопада на розгляд депутатам представлено 187 господарських питань. Зокрема, буде розглянуте рішення про дострокове припинення повноважень депутатів міськради Романа Заставного та Тараса Юрика, оскільки вони стали депутатами Верховної Ради України, натомість у склад Тернопільської міської ради увійдуть інші двоє депутатів. Також депутатам представлять на затвердження список присяжних, який надіслала судова адміністрація із врахування пропозицій громадських організацій.
"Депутатам міської ради пропонується розглянути рішення про загальний склад Тернопільської міської ради, яка буде працювати у наступній каденції. З метою оптимізації роботи, враховуючи досвід у інших містах та законодавчу норму, пропонується зменшити кількість місцевих депутатів від 60 до 40 осіб, - пояснює міський голова Сергій Надал. - Цього ж дня буде заслуханий звіт управління стратегічного розвитку по туристичній галузі та звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2014 року".
У бюджет міста на сесії буде запропоновано внести ряд змін. Зокрема, виділити додатково 658 тисяч гривень для третьої лікарні, якій з державного бюджету виділили понад 3 мільйони для реконструкції газового обладнання з метою зменшення споживання газу щонайменше на 20%. Вартість усього проекту становить 4 мільйони гривень і частину коштів виділив державний бюджет, іншу потрібно дофінансувати з місцевої казни. Також буде виділено 135 тис. грн. на ремонт додаткових палат у дитячій інфекційній лікарні, 250 тис. грн. для фінансування енергоносіїв закладів охорони здоров'я та 214 тис. грн. для безкоштовних рецептів тернополянам з особливих категорій, які проходять курси лікування. Останній пункт повинен би фінансуватися з державного бюджету, проте звідти уже декілька місяців кошти не надходять, у зв'язку з чим такі витрати взяла на себе міська рада.
"Пропонується виділити 99 тис. грн. для того, щоб сформувати єдину комп'ютеризовану систему електронної черги у закладах охорони здоров'я міста, - каже Сергій Надал. - До сьогодні у поліклініках є так звана жива черга, де люди під кабінетами повинні чекати годинами. Саме тому буде сформована єдина система, де тернополяни зможуть дізнатися графік прийому лікарів та записатися на прийом он-лайн".
Що ж до земельних питань, то на сесії буде запропоновано затвердити план червоних ліній житлових вулиць Тернополя. Це вже третій та останній етап подібних робіт, адже депутатами раніше було затверджено такі червоні лінії по центральних вулицях міста.
"На розгляду депутатів представлено ряд земельних питань, серед яких 53 стосуються закріплення ділянок під будинками та городами тернополян, 19 - виділення землі для ОСББ, 23 - продовження діючих договорів оренди для суб'єктів підприємницької діяльності, 70 - виділення землі під гаражними кооперативами та власників гаражів, 44 - закріплення землі під об'єктами нерухомості у разі зміни власника чи адреси, 2 - це питання для виставлення земельних ділянок на аукціон, 3 - надання тимчасових сервітути, 2 - закріплення землі під культовими спорудами і 9 - технічні зміни у раніше прийнятих рішеннях, - розповідає Сергій Надал. - Також завтра учасники АТО, яким раніше виділили земельні ділянку, отримають перші проекти рішень".
Міський голова також зазначив, що на сьогодні у Тернополі є багато звернень від учасників АТО щодо виділення їм земельних ділянок. Оскільки 199 ділянок були виділені на попередній сесії, а звернень є набагато більше, то пропонується депутатам виділити ще одну земельну ділянку для бійців АТО.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.