Тернопільські військовослужбовці, які беруть участь в АТО, отримають земельні ділянки

08 Лип 2014 / 14:52 | 1 коментар | Переглядів: 3412

земля поле

Держземагентство України всіляко сприятиме реалізації права військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, на безоплатне отримання у власність земельної ділянки.

Терміни оформлення документації, виготовлення графічних матеріалів, організація робіт із забезпечення земельними ділянками військовослужбовців стали предметом обговорили на розширеній міжвідомчій нараді, яку провело Держземагентство України з представниками МВС, СБУ, Адміністрації Держприкордонслужби, Міноборони, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв'язку.

Уряд підтримав ініціативу Голови Держземагентства України Сергія Рудика з надання земельних наділів військовослужбовцям та доручив силовим відомствам підготувати та надати відповідні списки.

Голова Держземагентства України Сергій Рудик дав доручення щоб усі без винятку військовослужбовці, котрі беруть участь в антитерористичній операції, отримали у власність земельні ділянки.

Фахівці Головного управління та територіальних органів Держземагентства у Тернопільської області максимально сприятимуть оформленню земельних ділянок для військовослужбовців.

Спільними зусиллями ми доведемо цю шляхетну справу до кінця і реалізуємо ініціативу Держземагентства щодо забезпечення захисників Вітчизни земельними ділянками

Ця робота буде проводитися у тісній співпраці з облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування. Нині Держземагентство відпрацювало алгоритм дій, розробило покрокові схеми, щоб військовослужбовець міг без зайвого клопоту оформити належні документи для отримання земельної ділянки.

Військовослужбовцям необхідно із заявою звернутися безпосередньо до Головного управління Держземагентства у області за місцем проживання. Для отримання більш докладної інформації можна також зателефонувати на “гарячу лінію” Голови Держземагентства України за телефоном 0-800-301-071 (усі дзвінки безкоштовні). Оператори нададуть кваліфіковані консультації. Також інформацію можна отримати за телефонами: 0352(22-03-36) управління землеустрою та охорони земель, 0352 (52-23-49 ) приймальня Головного управління Держземагентства у Тернопільській області
0352(52-60-45) юридичний відділ.

- Ми повинні максимально сприяти у виділенні земельних ділянок за мінімальних витрат коштів та часу всім військовослужбовцям, які не шкодуючи сил, здоров'я, свого життя, боронять нашу державу, захищають територіальну цілісність і суверенітет країни у східних та південно-східних областях, - зазначає Віктор Мартинюк керівник землевпорядної служби області.

Довідково: на початку травня Голова Держземагентства Сергій Рудик дав доручення керівникам територіальних органів розпочати роботу з формування земельних масивів для забезпечення наділами учасників АТО. Цю роботу уже завершено.

На сьогодні в області для зазначених цілей може бути використано земельні ділянки орієнтовною площею понад 30 га. Загалом землевпорядники Тернопілля спільно із органами місцевого самоврядування визначили понад 485 га земель, котрі будуть роздані військовослужбовцям, які беруть участь в АТО та сім'ям загиблих героїв Майдану.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.