Олексій Кайда: «Свобода» і «Блок Петра Порошенка» узгодили кандидатів по округах

01 Жов 2014 / 07:04 | 1 коментар | Переглядів: 2709

Кайда прес-конференція вибори блок Порошенка

ВО "Свобода" і "Блок Петра Порошенка" не будуть конкурувати між собою на мажоритарних округах. Політичні сили узгодили кандидатів, які йтимуть по Тернопільщині. Там, де є представники від "Свободи", "Блок Петра Порошенка" не виставляв своїх кандидатів і відповідно навпаки. Про це під час прес-конференції у Тернопільському прес-клубі повідомив свободівець Олексій Кайда, який є узгодженим кандидатом по місту Тернополю.

"Сьогодні в Україні ми маємо два фронти. Фронт внутрішній, де кримінальні чиновники і олігархи намагаються утримати старі порядки. Другий фронт - зовнішній, де гинуть наші Герої. І для перемоги на обох фронтах нам потрібна єдність. Не можна, щоб внутрішні чвари знищили нашу країну. Тому ми не повинні боротися зараз один проти одного, а консолідувати всі зусилля заради перемоги", - наголосив Олексій Кайда.

Також свободівець представив тернополянам своїх довірених осіб, з якими працюватиме на позачергових виборах до Верховної Ради. Серед них — художній керівник обласного академічного театру актора і ляльки Іван Шелеп та громадський діяч, активіст Революції гідності, колишній військовий льотчик Олександр Башта. Олексій Кайда зазначив, що обрав цих людей через їхні переконання та принципову державницьку позицію.

Іван Шелеп наголосив, що вже вдруге погодився стати довіреною особою, бо Олексій Кайда є тією людиною, яка не зрадила і не зрадить національним інтересам, яка не продалася Януковичу, а стояла з нами пліч-о-пліч під час Революції гідності і зараз відстоює та захищає соборність Української держави.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.