Олексій Кайда: Дякую Вам за мужність, силу і віру!

23 Жов 2014 / 09:47 | 2 коментарі | Переглядів: 3190

Кайда Олексій вибори

Україна йде надзвичайно складним і тернистим шляхом. І я щиро вірив у те, що трагічні події сьогодення, а особливо на східному фронті змінять і якість нашої політики та свідомість політиків. Але, на превеликий жаль, цього ще не сталося. І під час цієї виборчої кампанії, як і за попередньої влади, далі використовуються брудні методи, далі йде обливання брудом, далі ведеться нечесна боротьба. Тому сьогодні звертаюся, прошу і закликаю - забудьте про чвари! Україна вмилась слізьми і кров'ю. Хіба хоч одні вибори чи посади можуть бути вищими за долю нації і держави?!

Українці, тернополяни, брати і сестри! Єдність - це наша сила! Немає окремо Сходу і Заходу, Півдня і Півночі, а є тільки Україна - єдина. Ми разом пройшли Майдан, разом боролися на Революції гідності. Ми стояли пліч-о-пліч і перемогли! І зараз разом, єдиним серцем і єдиним духом, здолаємо всі труднощі!

Після двадцяти трьох років політичних чвар і розбрату Україні дано шанс на переродження. Через кілька днів нам потрібно зробити вибір - чи не найважливіший для майбутнього країни! Говоритиму щиро. Є знову небезпека проходження у Верховну Раду комуністів і так званого Опозиційного блоку, сформованого з колишніх регіоналів. І лише наші голоси і висока явка у Західному регіоні не допустять цього. Тому 26 жовтня на нас лежить велика відповідальність, щоб не допустити у парламент нових фарбованих лисів і "тушок". 26 жовтня у наших руках буде інструмент, яким зможемо провести перший етап люстрації влади.

Так, складною і кривавою є дорога України до правдивої свободи, незалежності і європейськості. Господь послав нам важкі випробування. Але Він випробовує тих, кого найбільше любить. І я вірю, що українська нація вистоїть. Вірю, що Україна як птаха фенікс повстане з попелу.

Дякую Вам за мужність! Дякую Вам за силу! Дякую Вам за віру! Дякую кожному, хто своєю енергію і патріотизмом творить нову Україну. Ніколи не зневірюйтесь, не опускайте руки. Тримайте гордо підняті голови. Нехай кожен відчує плече друга, нехай стисне руку брата, нехай сміливо дивиться у вічі ворогові. Так переможемо! Бо за нами правда, над нами Бог, і в нас у душі - Україна!

Олексій Кайда,
народний депутат України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.