Школа на тернопіллі отримала спортивнИй майданчик

28 Тра 2014 / 09:32 | Переглядів: 2206

спортивний майданчик школа перемога

Учні Млиновецької загальноосвітньої школи у Зборівському районі зможуть займатися спортом на майданчику, обладнаному сучасним інвентарем вже цього травня. Це подарунок від Фонду Кличко - благодійної організації славетних українських спортсменів, та партнера проекту - Фундації Кока-Кола. Млиновецька школа - одна з п'ятнадцяти шкіл-переможців у конкурсі Фонду "Клич друзів - граймо разом!" у 2014 році.

19 травня, село Млинівці, Зборівський район. Навколо сільської школи лунає музика. У дворі зібралися вчителі, учні та їхні батьки. Це ще не останній дзвоник - це відкриття спортивного майданчика в рамках проекту "Клич друзів - граймо разом!", започаткованого Фондом Кличко за підтримки Фундації Кока-Кола. Подекуди, не чекаючи офіційної церемонії, дітлахи активно освоюють нову конструкцію на шкільному подвір'ї.

Головна мета проекту - створення умов для виховання у молоді звички до здорового способу життя, занять спортом. Директор Млиновецької школи Світлана Орестівна Денис розказала, що спортом тут займаються і вчителі, й учні, не виключаючи найменших. "Для найменших діток у нас був спортивний майданчик. І коли ми побачили в Інтернет той майданчик, що дарує Фонд Кличко, вирішили боротися за нього, щоб і старші учні отримали гарні умови для тренувань та змагань, - каже Світлана Орестівна. - Коли ж майданчик привезли і почали встановлювати, прибігло багато учнів з готовністю допомогти й прискорити монтування - лише б скоріше побачити, як майданчик виглядатиме на нашому шкільному подвір'ї. Коли бригада працівників закінчила монтаж - радості не було меж!". Світлана Орестівна запевнила, що тепер вона "агітує" інші школи проявляти ініціативу, брати участь у конкурсі та вірити в перемогу.

Ініціатива "Клич друзів - граймо разом!" існує з 2003 року. І хоча тоді здавалося, що десяток-другий майданчиків за рік - це крапля в морі, цього року їх загальна кількість сягне 143.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.