Samsung оголосив переможців проекту «Samsung назустріч знанням» 2014

25 Гру 2014 / 10:44 | Переглядів: 3270

смарт-клас перемога samsung

Київ, Україна - грудень 2014 года - Компанія "Samsung Electronics Україна" назвала переможців соціальної ініціативи "Samsung назустріч знанням". Проект проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів і є частиною глобальної програми "Samsung. Надія для дітей", мета якої привернути увагу громадськості до соціально важливих проблем і надати реальну допомогу у сфері освіти та охорони здоров'я дітей.

Освітній конкурс "Samsung назустріч знанням" складався з двох етапів. За підсумками першого етапу (1 - 30 листопада), під час якого були розглянуті есе команд, що подали заявку на участь у проекті, експертне журі відібрало 15 напівфіналістів. На другому етапі (3-12 грудня), команди представили відеопрезентації, що розкривають їхнє бачення теми конкурсу - "Школа майбутнього".

Підсумки проекту "Samsung назустріч знанням" були оголошені 18 грудня 2014. Так, за результатами публічного голосування, перемогли 5 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільше голосів.

1. Загальноосвітня школа №33. Місто: Вінниця Лідер команди: Заєць Л. Е.
2. Спеціалізована школа №5. Місто Тернопіль. Лідер команди: Жук Т.Г.
3. Загальноосвітня школа №23. Місто: Мелітополь. Лідер команди: Кідалова Н.О.
4. Гімназія ім. В.М. Гнатюка. Місто: Бучач. Лідер команди: Панькевич Р.Р.
5. Ліцей "Політ". Місто: Кременчук. Лідер команди: Шаповал О.Г.

Ще одного переможця обрав Президент "Samsung Electronics Україна" містер Ю Джей Сул.

6. Загальноосвітня школа № 27. Місто: Суми Лідер команди: Ліцман А.В.

Усі 6 команд отримають для своїх шкіл "смарт-класи" Samsung. Унікальне обладнання, якещо входить до складу "смарт-класу" - інтерактивна дошка, планшети, монітор, багатофункціональний пристрій - дозволять значно підвищити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу.

У 2014 році для участі у конкурсі "Samsung назустріч знанням" зареєструвалося 1534 команди з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників проекту склала 4257 чоловік. Свої роботи команди розміщували на сайті проекту: education-samsung.com.ua. В цілому на розгляд журі було прийнято 1128 есе.

"Одним із пріоритетів розвитку загальної середньої освіти в Україні є широке впровадження сучасних інформаційних технологій. Ми раді, що завдяки проекту "Samsung назустріч знанням" ще 6 українських шкіл будуть обладнані сучасними "смарт-класами" з інноваційним обладнанням Samsung, що допоможе зробити процес навчання ще більш цікавим, пізнавальним та інтерактивним", - зазначила Людмила Притула, керівник відділу бренд-маркетингу і PR компанії "Samsung Electronics Україна".

"Міністерство підтримує і завжди підтримуватиме проекти, які спонукають дітей до розвитку, а школи - до вдосконалення навчального процесу. Особливо в такі тяжкі часи, які зараз переживає наша країна. Ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з компанією "Samsung Electronics Україна", - говорить Сергій Квіт, Міністр освіти та науки України.

"Смарт-клас" від Samsung

До складу "смарт-класу" від Samsung входять: інтерактивна дошка Samsung, 30 планшетів Samsung Note 10.1 2014 edition / Tab 4, монітор і комп'ютер для викладача, багатофункціональний пристрій, шафа для зарядки і зберігання планшетів. Крім того, "смарт-клас" від Samsung буде оснащений спеціальним програмним забезпеченням.

Про соціальну ініціативу "Samsung назустріч знанням"

Загальнонаціональний освітній проект "Samsung назустріч знанням", який є частиною глобальної програми "Samsung. Надія для дітей", проходить в Україні з 2006 року. За попередні шість років у проекті взяло участь 5648 шкіл, було отримано понад 9100 есе, у 43 школах були обладнані мультимедійні лабораторії від Samsung.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.