Тернопільські учні знову на висоті

22 Вер 2014 / 07:29 | Переглядів: 3095

школа література конкурс перемога

Учні ТЗОШ 1-3ст. №11 Рудик З., Юзвін З.,Римар С. та вчитель історії Чернецька І.В вибороли перемогу у Всеукраїнському історико-літературному конкурсі "Лицарі українського романтичного світосприйняття М.Коцюбинський. С.Параджанов". Урочиста церемонія нагородження організована в Києві в Кабінеті Міністрів України.

17 вересня, в день 150-літнього ювілею від дня народження М.Коцюбинського відбулася зустріч учасників Всеукраїнського конкурсу,присвяченого творчості С.Параджанова і М.Коцюбинського. Тернополяни вибороли 1 місце. Метою конкурсу є вшанування 3 ювілеїв: 50-ї річниці виходу на екрани шедевру всесвітнього кінематографу - фільму "Тіні забутих предків"; 150-ї річниці з дня народження М.Коцюбинського та 80-ї річниці з дня народження С.Параджанова. "На конкурс було надіслано більше 2000 робіт. Визначити найкращих було дуже складно, адже усі роботи особливі і цікаві по-своєму", - зазначає Олена Михайлівна Оганесян, куратор проекту Параджанов-арт. Журі визначило по 3 призери в двох номінаціях та двох вікових категоріях.

Переможців нагороджував урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики Друзенко Г.В. У програму дня для конкурсантів також організовано зустріч у Будинку письменників України та екскурсію у Національну кіностудію імені Олександра Довженка. "Дуже насичена та цікава програма дня. Цікаві зустрічі та неймовірні враження. Усе пройшло на високому рівні",- ділиться враженнями одна з переможців конкурсу Рудик З. "Ми вже другий рік поспіль беремо участь у цьому чудовому проекті. Надзвичайно високий рівень і величезна кількість учасників. Приємно, що серед сотень робіт наша зайняла перше місце. Знаючи, що відомий український режисер Роман Балаян - голова журі, наша команда постаралась представити креативну , оригінальну і високоякісну роботу. Очевидно, нам це вдалося. Взагалі радує і вражає високий рівень та організація конкурсу, підтримка його українською владою на найвищому рівні. Керівник проекту Олена Михайлівна Оганесян проводить титанічну роботу , щоб учні могли побачити Україну і організовує чудові екскурсії для переможців. Молодь має можливість розвиватися і це чудово!", - розповідає керівник творчої групи Чернецька І.В.

Варто зауважити, що творча група у цьому ж складі минулого року у Всеукраїнському історико- літературному конкурсі "Моя Батьківщина. 1025-річчю хрещення Київської Русі присвячується", організованому також Оленою Михайлівною Оганесян, теж виборола 1 місце.

Зоряна Юзвін

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.