Підтримай школярів свого міста!

23 Жов 2013 / 10:40 | Переглядів: 2443

школярі ЗОШ №18

Одразу дві шкільні команди з Тернопільської області потрапили у другий тур конкурсу від компанії REHAU та потребують підтримки всіх фанів рідного міста.

Цієї осені більше 300 ініціативних та талановитих команд з усієї України взяли участь у всеукраїнському шкільному конкурсі "Вікна Нашого Міста" від компанії REHAU, який триває з 1 вересня до 30 жовтня 2013 року. Мета конкурсу - допомогти дітям набути нових знань у сфері архітектури, будівництва, енергозбереження та спонукати до власного розвитку.

На проведення такого конкурсу представників компанії REHAU надихнули успіхи та досягнення минулорічного проекту "Мій будинок майбутнього", в якому взяли участь декілька сотень учасників з усієї України. 50 фіналістів презентували свої відео- та фотопроекти, а переможці отримали цінні призи, серед яких нові вікна в свій шкільний клас. Проте найбільшим надбанням від участі в конкурсі, на думку самих учнів, стало залучення дітей до вирішення проблем екології та енергозбереження, можливість застосування отриманих знань у власних школах та енергоефективних проектах міста.

На цьогорічний конкурс відгукнулися понад 300 шкільних команд з усієї України, які до 30 вересня змагалися за право потрапити в другий тур і розпочати власне дослідження історії архітектури рідного міста, взявши на приціл цікаві та незвичні вікна.

В Тернопільській області фіналістами проекту стали одразу дві команди:

"Драйв" (загальноосвітня школа №3, м. Збараж);

"Патріотки Кременця" (Кременецька спеціалізована школа №2, м. Кременець).

За умовами другого туру команди обрали будівлі у своєму місті та провели історико-архітектурне дослідження, під час якого кожен з учасників команд зміг приміряти на себе одну з ролей: архітектора, історика, журналіста, інженера-інноватора, капітана. У результаті команди підготували відеопрезентації та виклали їх на сайті конкурсу. Онлайн-голосування проводиться в соціальних мережах з 17 до 30 жовтня. 1 листопада 2013 року за результатами голосування в соціальних мережах та за вибором журі REHAU буде визначено двох переможців, кожен з яких отримає головний приз - засклення одного з класів школи та планшети для кожного учасника команди.

Які будівлі обрали команди та чому?

Які вікна-"родзинки" розшукали у власному місті і, головне, наскільки креативно зуміли їх презентувати?

Як проголосувати?

Переглянути презентації можна за посиланням http://konkurs.rehauvikna.com.ua/works/

Для того щоб отримати більш детальну інформацію про команди та їхні проекти, дізнатися, що саме їх надихнуло на участь у конкурсі, а головне, підтримати старання талановитих та енергійних школярів Тернопільської області, запрошуємо на презентацію команд, які школи організовують впродовж цього тижня.

Якщо ви бажаєте відвідати презентацію або у вас з'явились додаткові запитання, ви можете звернутися до організаційного комітету конкурсу.

Організаційний комітет
Вікторія Шпак
e-mail: victoria.shpak@konkurs.rehauvikna.com.ua
моб. тел.: +38 067 243 99 08

Для довідки:

Міжнародний концерн REHAU був заснований у 1948 році в м. Рехау (Німеччина) і на сьогоднішній день представлений у більш ніж 50 країнах світу.Практичний досвід у галузі полімерних матеріалів компанія застосовує у виробництві віконних, дверних та фасадних профілів, жалюзі, підвіконь, систем для балконного засклення, зимових садів. На віконному ринку України підприємство працює з 1997 року. www.rehau.ua/vikna
Одним із принципів діяльності компанії є активна соціальна позиція. По всьому світу REHAU займається благочинною діяльністю в різноманітних сферах та реалізує цілий ряд проектів. Одним з таких проектів в Україні став конкурс для школярів "Вікна Нашого Міста"www.konkurs.rehauvikna.com.ua.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.