Тепличний комплекс DF Agro визнано переможцем у номінації «Дебют року» у рейтингу «Аграрна Еліта України»

21 Тра 2013 / 17:30 | Переглядів: 3733

DF Agro конкурс

Київ, Україна, 20 травня 2013 р. - Найбільший тепличний комплекс у Західній Україні DF Agro (с. Синьків, Тернопільська область) очолив авторитетний рейтинг "Аграрна Еліта України" у номінації "Дебют року".

Укладачем рейтингу "Аграрна Еліта України" є спеціалізоване видання TheUkrainianFarmer, яке третій рік поспіль обирає 100 найкращих аграрних підприємств України. Цього року визначення лідерів агросектору проходило на основі масштабного опитування провідних експертів галузі. Церемонія нагородження переможців 20 номінацій рейтингу відбулася у приміщенні Національної філармонії України у Києві.

"Експерти віддали першість DF Argo, оскільки на сьогоднішній день це перший та єдиний тепличний комплекс в Україні, побудований з "нуля" та за останніми технологіями", - наголосив директор видавничого дому "АГП Медіа"Геннадій Воробйов під час вручення нагороди.

Нагадаємо, що першу чергу тепличного комплексу загальною площею 10 га відкрили у вересні 2012 року. Тепличний комплекс у Синькові став першим масштабним інвестиційним проектом GroupDF у сільському господарстві.

"Створення цього бізнесу сприяє зменшенню імпортозалежності України, адже збільшуються обсяги виробництва української продукції. Але тепличний комплекс у Синькові - це не тільки бізнес. Це великий соціальний проект для регіону. Адже власник не лише профінансував будівництво теплиць та створив нові робочі місця, а й повністю відновив інфраструктуру села", - зазначивВіктор Гордаш, директор тепличного комплексу DFAgro.

Для місцевих жителів збудували школу, дитячий садок, готель, де безкоштовно живуть працівники теплиць, до кожного будинку провели інтернет, відремонтували 30 км дороги. "Поряд з новими робочими місцями, жителям створили достойні умови для життя. Зараз Синьків - зразок сучасного українського села", - додав Віктор Гордаш.

У синьківських теплицях працює сучасне голландське обладнання та впроваджено передові ізраїльські технології вирощування овочів. Для вирощування овочів використовується цілодобове підсвічування рослин, крапельний полив та автоматизована система регулювання мікроклімату всередині теплиць. Подачу добрив і живильного розчину, а також підтримку температурного режиму здійснює спеціальна комп'ютерна системаPrivaConnext. Вона допомагає фахівцям комплексу здійснювати дистанційний агрономічний супровід та контролювати всі стадії вирощування овочів. Новітня технологія виробництва дозволяє отримувати органічну продукцію найвищої якості - тієї, яку потребує вимогливий споживач.

Нагадаємо, що раніше, власник комплексу Дмитро Фірташ заявляв, що згідно попереднього бізнес-плану, після завершення будівництва тепличного комплексу його загальна площа становитиме 40 га.

ДОВІДКА. DF Argo - напрямок агробізнесу Group DF, який включає сучасний тепличний комплекс, розташований у с. Синьків Тернопільської області. Тепличний комплекс займається вирощуванням помідорів, огірків та перцю. Розмір інвестицій у будівництво тепличного комплексу та розвиток інфраструктури села склав близько 30 млн доларів. До складу комплексу входить цех для зберігання та пакування продукції, а також теплиця з вирощування розсади потужністю 8,4 млн. саджанців на рік. DF Argo продає свою продукцію в Україні та країнах СНГ під брендом "Синьківський ярмарок".

Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в 11 країнах Європи та Азії. Основні напрямки діяльності Групи - азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Зокрема, Group DF - один із найбільших інвесторів у хімічну промисловість та енергетику на території Східної Європи. Також група розвиває активи у сферах сільського господарства, медіа, виробництва кальцинованої соди, енергетичної інфраструктури та нерухомості. Стратегія Групи - консолідація та трансформація галузей промисловості з метою підвищення конкурентоспроможності України на світовому ринку. Прагнучи бути прозорою та зрозумілою для фінансових інститутів і ринків капіталу, Група впроваджує міжнародні стандарти корпоративного управління. Загальна кількість працівників на підприємствах Group DF перевищує 100 тис. чоловік.

Засновником і власником Group DF є відомий український бізнесмен та меценат Дмитро Фірташ.

Проект "Аграрна Еліта України" започаткували у 2011 році як спробу висвітлення тенденцій розвитку агросектору на основі діяльності лідерів галузі - 100 найпотужніших та найкращих аграрних підприємств України. Проект "Аграрна Еліта України" ініційовано видавничим будинком

"АГП Медіа" (видавцем таких аграрних журналів як The Ukrainian Farmer, "АгроМаркет", "Наше Птахівництво", "Плантатор", ділового аграрного інтернет-порталу AgroTimes.net).

The Ukrainian Farmer - провідне міжнародне видання, яке надає професійну інформацію з усіх питань аграрного бізнесу для керівників і фахівців аграрного сектору.

За більш детальною інформацією звертайтеся до прес-секретаря GroupDF Олега Арестархова
(Т.+38(044)354-33-33 (дод. 610), М.+38067-24-34; М.+38 050 348-50-09
Е: oleg.arestarhov@groupdfi.com).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.