День кар'єри

22 Бер 2012 / 10:29 | 1 коментар | Переглядів: 2703

Айсек

Для молоді Тернополя Міжнародна організація AIESEC спільно з Тернопільською міською радою проведуть "День кар'єри". За словами організаторів протягом одного дня компанії матимуть можливість презентувати свої вакансії та безпосередньо поспілкуватись зі студентами старших курсів та молодими спеціалістами.

Крім презентацій вільних робочих місць компанії представлятимуть власну діяльність, а молодь зможе пройти спеціальні тренінги, які допоможуть їм з пошуком роботи.

“Ми підтримуємо даний проект, оскільки він дозволяє створити майданчик для прямого спілкування між потенційним працівником та роботодавцем. Важливою перевагою заходу є те, що молодь навчатимуть як правильно писати резюме та проходити співбесіду, чого, на жаль, не вчать у ВУЗах.” - сказав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Захід пройде в Українському домі "Перемога" 31 березня 2012 року.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.