Молоді пропонували роботу

16 Кві 2013 / 09:50 | Переглядів: 1766

Бицюра Леонід Перемога

Фото: Яніна Чайківська

В Українському домі "Перемога" 6 квітня відбувся черговий "Форум кар'єри", який ініціювала молодіжна організація "AIESEС". Це своєрідний "ярмарок вакансій", під час якого компанії представляли свою діяльність і розповідали про можливість кар'єрного росту для молоді. Після офіційної частини відбулося безпосереднє спілкування потенційних працівників із майбутніми працедавцями.

"Сьогоднішній захід відбувається у приміщенні із символічною назвою - Український дім "Перемога". Перемога у всіх асоціюється із певними досягненнями, успіхами. Впевнений, присутні молоді люди не будуть очікувати, що хтось щось зробить за них, а самі здобуватимуть важливий життєвий досвід. Зі свого боку скажу, що міська влада зацікавлена у тому, аби молодь залишалася в місті, мала у ньому можливість для самореалізації. У молодих спеціалістів є чимало переваг - бажання вдосконалюватися, розвиватися, вміння швидко орієнтуватися в подіях і технічних новинках… Часто молодь не готова працювати на посадах з низькою оплатою праці, але це потрібно сприймати як отримання практичних навичок і безцінного досвіду. Бажаю всім присутнім сьогодні знайти достойну роботу і досягати успіхів у професійній діяльності", - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.