У Тернополі відбувся «День кар’єри»

31 Бер 2012 / 16:48 | Переглядів: 1792

День кар'єри 3

В суботу 31 березня в приміщенні Українського дому "Перемога" громадська організація AIESEC спільно з Тернопільською міською радою провели "День кар'єри".

Відкрив захід вітальним словом начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека: "Сьогоднішній захід є справді на часі. Молоді люди мають можливість на пряму поспілкуватись з потенційними роботодавцями, а останні, в свою чергу, знайти собі працівника. Я не вірю, що молодь сьогодні пасивна. Не прихильник думки, що колись молодь була кращою. Молодь сьогодні активна, бажає змін та шукає можливості реалізувати власний потенціал. І сьогоднішній переповнений зал цьому підтвердження".

Фотоальбом: У Тернополі відбувся «День кар’єри»

Графік проведення "Дня кар'єри" був побудований таким чином, що компанії презентували власну діяльність та існуючі вакансії, на які учасники могли претендувати. Після чого відбувався сам ярмарок - безпосереднє спілкування роботодавців та тих, хто в пошуках роботи. Також усі бажаючі мали змогу відвідати тренінг "Як складати резюме. Успішна співбесіда". А завдяки роботі “Центру діагностики” пройти діагностику професійних та особистісних якостей і визначити здібності до певних професій.

Загалом, присутні компанії пропонували близько 150 вакансій. Участь в заході взяло понад 700 учасників.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.