У Тернополі реалізується проект «День кар'єри»

27 Бер 2012 / 07:14 | Переглядів: 1890

Айсек

Студенти старших курсів та молоді спеціалісти можуть зустрітися з керівниками різних підприємств та організацій, а якщо пощастить, то й отримати запрошення на роботу. Семінар та "виставка вакансій", де говоритимуть про працевлаштування та пропонуватимуть конкретну роботу, під назвою "День кар'єри" відбудеться 31 березня о 11:00 в приміщенні Українського дому "Перемога".

Мета проекту:

- сприяння орієнтації молоді в сучасному ринку праці та інформування про необхідні навички для успішного пошуку роботи;
- демонстрація роботодавцями можливостей працевлаштування і набір потенційних працівників вже під час заходу;
- надання молоді швидкого і якісного доступу до можливостей працевлаштування;
- надання молоді можливості для отримання необхідних навичок під час практики у сфері бізнесу;
- зменшення кількості непрацевлаштованих молодих спеціалістів.

Наповнення заходу складається із таких основних елементів:

1. Виставка вакансій - компанії у спеціально обладнаному місці мають можливість представити інформацію про себе і наявні вакансії.
2. Презентації - у окремому приміщенні зацікавлені компанії можуть провести більш широку презентацію власних кар'єрних можливостей з використанням відео- та інших матеріалів.
3. Тренінги та центри оцінювання для студентів на ряд тем.

Завдання проекту:

- ініціювання зустрічі між учасниками проекту;
- надання компаніям можливості підібрати релевантних до потреб спеціалістів;
- зближення молоді з українськими та міжнародними компаніями;
- створення бази даних активних молодих людей.

Проект "День кар'єри " проводиться у більшості із 110 країн, де представлена організація AIESEC. В Україні цей проект з 1994 року неодноразово проводився у таких містах як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ та інших. Щороку участь у даному проекті беруть більш ніж 100 000 молодих людей у всьому світі. У Тернополі "День кар'єри" проводиться вдруге.

Проект відбудеться 31 березня 2012 року у приміщенні Українського дому "Перемога", за підтримки Тернопільської міської ради, Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодіжний центр працевлаштування" та Обласного молодіжного центру праці.

Довідка:

AIESEC - це найбільша у світі міжнародна, незалежна, неполітична, некомерційна громадська організація керована студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та вирішенням світових проблем, а також надає можливість молодим людям віднайти і розвинути свій потенціал з метою позитивного впливу на суспільство.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.