Порядок обчислення податку на нерухоме майно

05 Тра 2014 / 17:38 | Переглядів: 1813

будинок сільський з цегли

- У спадок я отримала житлову нерухомість, то який порядок обчислення податку на нерухоме майно?

- Відповідно до пп. 265.8.1 п. 265.8 ст. 265 Податкового кодексу у разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування. А для нового власника - починаючи з місяця в якому виникло право власності.

Тобто для фізичної особи, яка отримала об'єкт житлової нерухомості у спадщину, податок на нерухоме майно обчислюється контролюючим органом за місцем його реєстрації починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.